Sunnset House - refurbished 2026 Villa

  • 75 m²

Sunnset House - refurbished 2026 Villa ligger bare noen få skritt fra Yumbo kjøpesenter Kyros. Gjestene kan slappe av på en terasse.

Rommene har et komplett kjøkken til selvhusholdning.

Mirador La Cruz Grande ligger 400 meter fra villaen, mens Dunas de Maspalomas ligger 2 km unna. Gjestene vil nyte retter av dansk mat som serveres i Copenhagen by Hannibal, som ligger omtrent 50 meter unna. Villaen ligger et par minutter med bil fra Maspalomas botaniske hage. Sunnset House - refurbished 2026 Villa ligger 200 meter fra Playa del Ingles.

Trenger du flere alternativer?
Check Top hotels near Sunnset House - refurbished 2026 Villa Playa del Inglés
Bungalow Santa Barbara Emc2 By Villagrancanaria
pris kun for mobil

Bungalow Santa Barbara Emc2 By Villagrancanaria

9.0
Flott 4 anmeldelser
48 m fra overnattingsstedet
USD 297 USD 267
per natt
Bn04 Central Playa Del Ingles By Villagrancanaria
pris kun for mobil

Bn04 Central Playa Del Ingles By Villagrancanaria

7.0
God 12 anmeldelser
83 m fra overnattingsstedet
USD 321 USD 289
per natt
Mojo Friendly Home
pris kun for mobil

Mojo Friendly Home

8.0
Veldig bra 24 anmeldelser
140 m fra overnattingsstedet
USD 248 USD 223
per natt

    Fasiliteter

    Internett

    • Wi-Fi

    Parkeringsmuligheter

    • Parkering

    På kjøkkenet

    • Vannkoker
    • Kjøkkenutstyr/ kjøkkenredskaper

    For barn

    • Vugger/ Barnesenger

    Fritidsaktivitet

    • Utendørs svømmebasseng

    På rommene

    • Klimaanlegg
    • Terrasse
    • Te- og kaffefasiliteter
    • Strykefasiliteter

    Boligareal

    • Vaskemaskin

    Kjæledyr

    • Ingen kjæledyr tillatt !

    Viktig informasjon

    Innsjekking: fra 15:00 til 23:59
    Utsjekking: til 10:00
    LisensnummerESFCTU0000350130002871000000000000000VV-35-1-00256052,VV-35-1-0025605
    Ofte stilte spørsmål
    • Er det noen landemerker i nærheten av Sunnset House - refurbished 2026 Villa?
      Du kan besøke Yumbo kjøpesenter, som ligger i nærheten av Sunnset House - refurbished 2026 Villa.
    • Hvilke restauranter er i nærheten av Sunnset House - refurbished 2026 Villa?
      Restauranter i nærheten av Sunnset House - refurbished 2026 Villa inkluderer Copenhagen by Hannibal og Mr. Greek.

    Sted

    Map

    Severdigheter i nærheten

    Restauranter i nærheten

    Galleri

    Anmeldelser

    Ingen anmeldelser ennå :(

    Hvis du bodde på dette hotellet, kan du dele opplevelsen din med oss

    Skriv en anmeldelse

    Skriv en anmeldelse

    Når reiste du?

    Din vurdering punkt

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Veldig dårlig
    Utmerket

    Dine detaljer

    Hvor er du fra?
    Takk! Takk for at du tok deg tid til å dele opplevelsen din. Anmeldelsen din vil bli publisert innen kort tid.
    Gå til anmeldelser
    Anmeldelsen er ikke sendt.

    Kontakt Oss

    Hvis du trenger mer enn 4 rom, vennligst anmod gruppebestilling.
    Dine detaljer
    Emne
    Beskjed
    Sunnset House - refurbished 2026 Villa Playa del Inglés

    Vis på kart:

    Attraksjoner
    Anbefalte restauranter
    Offentlig transport
    Takk for din tilbakemelding
    Takk for påmelding
    Lukk